CZEŚĆ!

Mam na imię Michał. W swoich filmach w pierwszej kolejności staram się skupiać na ludziach. Każdy ślub traktuję inaczej i staram się myśleć elastycznie. Ponieważ jestem zawodowym muzykiem, przywiązuję dużą wagę do tego jakie dźwięki znajdą się w Waszych filmach. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobry kontakt i bycie blisko Was.

Lubię poczuć klimat Waszego ślubu – nie chcę stać z boku, tylko stać się jego częścią.

CO OFERUJĘ?

Od 2024 roku następuje zmiana w mojej ofercie, czyli jedno wideo, które będzie zawierać najważniejsze momenty z dnia Waszego ślubu oraz sesji plenerowej. Całość okraszona indywidualnie dobranym dla Was dźwiękiem i muzyką. Podczas rozmowy, którą przeprowadzam z Wami przed Waszym ślubem ustalamy na czym Wam najbardziej zależy, żeby znalazło się w filmie – we fragmencie lub całości. Wysyłam Wam też dokładną ankietę, w której możecie wskazać mi na co mam zwrócić uwagę podczas swojej realizacji. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy możemy być w stałym kontakcie i dyskutować o każdym z Waszych pomysłów.

przygotowania

ceremonia ślubna

przyjęcie weselne*

mini sesja plenerowa w dniu ślubu

ujęcia z drona**

CO OTRZYMUJECIE?

Dlaczego tylko jedno wideo? Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do krótkiego highlight’u oraz dłuższego reportażu, które w założeniu miały mieć inny charakter i funkcje. Moje doświadczenie w branży ślubnej oraz kierunek w jaki sposób przygotowuje swoje filmy pokazały mi, że te granice zaczęły się dość mocno zacierać. Chciałbym, żeby wideo z Waszego ślubu było jedną dobrze przygotowaną całością. Orientacyjna długość trwania to 10 minut, ale wszystko zależy od rytmu i tego co się tego dnia wydarzy. Film ma się Wam dobrze oglądać i przywracać najlepsze wspomnienia niezależnie czy jest to 8, 10 czy 30 minut.

FILM REPORTAŻOWY:

minimum 10 minut

(ostateczna długość jest zależna od tego co wspólnie ustalimy)

+

SHORT REEL:

~ 1 minuta

film śluby online
short reel
pliki do pobrania w chmurze przez 30 dni
licencjonowana muzyka
rezerwacja terminu po wpłaceniu zadatku w wysokości 1500 zł.
dojazd w odległości 50 km od Poznania jest zawarty w cenie podstawowej. Jeśli miejsce ślubu znajduje się w odległości dalszej niż 50 km, obowiązuje stawka 1 zł za 1 km (suma dodatkowych przejechanych kilometrów). Jeżeli miejsce ślubu znajduje się powyżej 150 km od Poznania może być niezbędny nocleg – ustalamy to indywidualnie.

CENA

6000PLN
FILM ŚLUBNY + REEL

*istnieje możliwość indywidualnego ustalenia jaka forma wideo Was interesuje