FILM ŚLUBNY

Pamiątka z tak wyjątkowego dla Was wydarzenia powinna sprawiać, że będziecie chcieli do niej stale wracać. Aby zatrzymywała cząstkę Was. Czasem niewielkie rzeczy jak uśmiech, mrugnięcie oka, czy dotyk dłoni powodują, że jest to wspomnienie jedyne w swoim rodzaju.

W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobry kontakt i bycie blisko ludzi. Chcę poczuć klimat Waszego ślubu i stać się jego częścią. Staram się nie budować między nami dystansu.

Oferta obejmuje przygotowanie klipu (highlights) oraz reportażu, natomiast jeśli interesowałby Was sam klip – wystarczy, że zaznaczycie to w swojej wiadomości. Jestem z Wami przez cały ślubny dzień, ale możemy rozszerzyć Wasz film o sesję plenerową.

HIGHLIGHTS

~ 3 – 5 minut

Klip w którym znajdziecie najważniejsze momenty z dnia Waszego ślubu i sesji plenerowej. Całość okraszona indywidualnie dobranym dla Was dźwiękiem i muzyką.

Staram się nie zamykać w schematach i stworzyć Wam emocjonalną pamiątkę.

REPORTAŻ

~ 15 – 20 minut

Film podsumowujący najważniejsze momenty Waszego ślubnego dnia. Poszerzający sceny zawarte w klipie oraz rozwinięty o dłuższe fragmenty, które wspólnie ustalamy podczas rozmowy jak przysięga małżeńska czy pierwszy taniec. Przed ślubem wysyłam Wam też dokładną ankietę na co mam zwrócić uwagę podczas swojej realizacji.

Długość reportażu to około 15 do 20 minut i wiele zależy od tego co razem wspólnie ustalimy oraz przede wszystkim od tego, co jest dla Was najważniejsze. Bardzo dbam o to, żebyście obejrzeli go jednym tchem, równocześnie bez poczucia, że czegoś zabrakło.

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Na początku zachęcam do tego, żebyśmy umówili się na wideorozmowę.

Dzięki temu przede wszystkim lepiej się poznamy, omówimy wszystkie nurtujące Was tematy i zanim podejmiecie decyzję – będziecie mieli pewność, że w dniu ślubu będziemy od początku nadawać na tych samych falach.

W pierwszej kolejności staram się skupiać na ludziach. Każdy ślub traktuję inaczej, staram się myśleć elastycznie oraz możliwie dostosowywać się do sytuacji.

Przeważnie wykorzystuje minimalną ilość sprzętu, żeby nie budować między nami dystansu i pozwolić sobie na większą kreatywność.

Jestem do Waszej dyspozycji od przygotowań przez cały ślubny dzień do godziny 23:00. Możemy ten czas wykorzystać zarówno na mini sesję jak i na realizację waszych pomysłów!

Dojazd w odległości 50 km od Poznania jest zawarty w cenie podstawowej.

Jeśli miejsce ślubu znajduje się w odległości dalszej niż 50 km doliczamy koszt mojego dojazdu, a jeżeli miejsce ślubu znajduje się powyżej 150 km od Poznania może być niezbędny nocleg – ustalamy to indywidualnie.

Jestem zawodowym muzykiem, dlatego dużą wagę przywiązuje do tego jakie dźwięki znajdą się w Waszych filmach. Staram się poznać Wasze gusta i możliwie sprostać ich oczekiwaniom oraz zadbać o właściwe połączenie muzyki z obrazem.

Wykorzystuję muzykę licencjonowaną, więc możecie być pewni, że nie będziecie mieli problemu z późniejszym publicznym wykorzystywaniem oraz udostępnianiem Waszego wideo.

W dniu ślubu pracuje sam, ale jestem świadomy także obecności osób fotografujących. Staram się z szacunkiem podchodzić do ich pracy, żeby sobie nie tylko nie przeszkadzać, ale pomagać i wzajemnie inspirować. Stawiam przede wszystkim na dobrą atmosferę, która zdecydowanie pomoże nam uzyskać jak najlepsze efekty.

Pod tym linkiem znajdziecie artykuł, w którym opisałem swoje podejście do tego tematu.

Poniżej znajdziecie fotografów, których Wam polecam:

Nina & DarekAgata GrządzielskaMagdalena SkierskaGałązka FotografiaAleksandra Kolanowska | Little Stories | Laura Kosińska | Jacek Gąsiorowski Ślubne Studio | Angelika Małaczek

Filmy przekazuje Wam na indywidualnie przygotowanej pamięci przenośnej oraz cyfrowo w chmurze, jeśli chcielibyście się nimi podzielić z rodziną lub znajomymi.

Do klipu również będziecie mieli dostęp na moim kanale Vimeo.

Termin realizacji to 3-4 miesięce, ale zwykle staram się, żeby czas Waszego oczekiwania był krótszy.