CZEŚĆ!

Mam na imię Michał i w swoich filmach stawiam przede wszystkim na oddanie atmosfery wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub. Emocje są najważniejsze – dla mnie najbardziej te, które nie są świadome faktu uwieczniania. Czasem niewielkie gesty jak uśmiech, mrugnięcie oka, czy dotyk dłoni powodują, że jest to wspomnienie jedyne w swoim rodzaju. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobry kontakt i bycie blisko Was.

Lubię poczuć klimat Waszego ślubu – często nie chcę stać z boku, tylko stać się jego częścią.

CO OFERUJĘ?

Wideo zwierające najważniejsze momenty z dnia Waszego ślubu oraz sesji plenerowej + REEL

Całość okraszona indywidualnie dobranym dla Was dźwiękiem i muzyką. Podczas rozmowy, którą przeprowadzam z Wami przed ślubem ustalamy na czym Wam najbardziej zależy, żeby znalazło się w filmie – we fragmencie lub całości. Wysyłam Wam też dokładną ankietę, w której możecie wskazać mi na co mam zwrócić uwagę podczas swojej realizacji. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy możemy być w stałym kontakcie i dyskutować o każdym z Waszych pomysłów.

przygotowania

ceremonia ślubna

przyjęcie weselne

mini sesja plenerowa w dniu ślubu

ujęcia z drona (jeśli pozwalają na to warunki)

CO OTRZYMUJECIE?

Chciałbym, żeby film z Waszego ślubu był jedną dobrze przygotowaną całością.

Jestem zawodowym muzykiem, więc możecie liczyć na to, że dużą uwagę poświęcę muzyce i dźwiękach, które znajdą się w Waszym wideo. Stosuję utwory licencjonowane, dzięki czemu możecie być pewni, że nie będzie problemu z późniejszą publikacją chociażby na mediach społecznościowych. Orientacyjna minimalna długość trwania filmu to 15 do 20 minut – wszystko zależy od rytmu dnia. tego co zaplanowaliście podczas ślubu oraz tego co ustalimy podczas naszych rozmów. W filmie powinno być to co jest dla Was ważne, ma Wam się dobrze oglądać i co najistotniejsze – przywracać najlepsze wspomnienia.

FILM REPORTAŻOWY:

minimum 15 minut

+

SHORT REEL:

~ około 1-2 minuty

FILMY

Jeśli jesteście ciekawi dłuższych realizacji napiszcie do mnie wiadomość.