fbpx
Alicja_ZKrainyCzarow

Cześć!

Mam na imię Michał i swoich filmach w pierwszej kolejności staram się skupiać na ludziach. Każdy ślub traktuję inaczej i staram się myśleć elastycznie.

Ponieważ jestem zawodowym muzykiem, przywiązuję dużą wagę do tego jakie dźwięki znajdą się w Waszych filmach. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobry kontakt i bycie blisko Was, chcę poczuć klimat Waszego ślubu, stać się jego częścią i nie budować między nami dystansu.

CO OFERUJĘ?

REPORTAŻ W DNIU ŚLUBU

przygotowania
ceremonia ślubna
przyjęcie weselne*
mini sesja plenerowa w dniu ślubu
ujęcia z drona**

DODATKOWO

sesja w innym dniu / warunki ustalamy indywidualnie

* do godziny 23:00. Godzinę rozpoczęcia nagrywania reportażu ustalamy indywidualnie.

** ujęcia nagrane z drona mogą być zrealizowane tylko i wyłącznie jeśli warunki atmosferyczne oraz prawne na to pozwalają.

Posiadam świadectwo kwalifikacji operatora drona wydane przez ULC.

CO OTRZYMUJECIE?

HIGHLIGHTS

3 – 5 minut
Klip w którym znajdziecie najważniejsze momenty z dnia Waszego ślubu i sesji plenerowej. Całość okraszona indywidualnie dobranym dla Was dźwiękiem i muzyką.

REPORTAŻ

15 – 20 minut
Film podsumowujący najważniejsze momenty Waszego ślubnego dnia. Poszerzający sceny zawarte w klipie oraz rozwinięty o dłuższe fragmenty, które wspólnie ustalamy podczas rozmowy jak przysięga małżeńska czy pierwszy taniec. Przed ślubem wysyłam Wam też dokładną ankietę na co mam zwrócić uwagę podczas swojej realizacji.
  • klip online
  • pliki do pobrania w chmurze przez 30 dni
  • filmy udostępnione na specjalnie przygotowanej dla Was pamięci pendrive
  • licencjonowana muzyka

  • rezerwacja terminu po wpłaceniu zadatku w wysokości 1000 zł.
  • dojazd w odległości 50 km od Poznania jest zawarty w cenie podstawowej. Jeśli miejsce ślubu znajduje się w odległości dalszej niż 50 km, obowiązuje stawka 1 zł za 1 km (suma dodatkowych przejechanych kilometrów). Jeżeli miejsce ślubu znajduje się powyżej 150 km od Poznania może być niezbędny nocleg – ustalamy to indywidualnie.

Highlights + Reportaż*

6000

*możemy również ustalić indywidualnie jaka forma wideo Was interesuje