Oferta Ślubna

Cześć!

Mam na imię Michał i swoich filmach w pierwszej kolejności staram się skupiać na ludziach. Każdy ślub traktuję inaczej i staram się myśleć elastycznie.
Ponieważ jestem zawodowym muzykiem, przywiązuję dużą wagę do tego jakie dźwięki znajdą się w Waszych filmach. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobry kontakt i bycie blisko Was, chcę poczuć klimat Waszego ślubu – nie chcę stać z boku, tylko stać się jego częścią.

CO OFERUJĘ?

REPORTAŻ W DNIU ŚLUBU

przygotowania
ceremonia ślubna
przyjęcie weselne*
mini sesja plenerowa w dniu ślubu
ujęcia z drona**

DODATKOWO

sesja w innym dniu / warunki ustalamy indywidualnie

* do godziny 23:00. Godzinę rozpoczęcia nagrywania reportażu ustalamy indywidualnie, w zależności od charakteru wideo jaki wspólnie uzgodnimy.

** ujęcia nagrane z drona mogą być zrealizowane tylko i wyłącznie jeśli warunki atmosferyczne oraz prawne na to pozwalają. Posiadam świadectwo kwalifikacji operatora drona wydane przez ULC.

CO OTRZYMUJECIE?

HIGHLIGHTS

~ 3 – 5 minut
Klip w którym znajdziecie najważniejsze momenty z dnia Waszego ślubu i sesji plenerowej. Całość okraszona indywidualnie dobranym dla Was dźwiękiem i muzyką.

REPORTAŻ

~ 15 – 20 minut
Film podsumowujący najważniejsze momenty Waszego ślubnego dnia. Poszerzający sceny zawarte w klipie oraz rozwinięty o dłuższe fragmenty, które wspólnie ustalamy podczas rozmowy jak przysięga małżeńska czy pierwszy taniec. Przed ślubem wysyłam Wam też dokładną ankietę na co mam zwrócić uwagę podczas swojej realizacji. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy możemy być w stałym kontakcie i dyskutować o każdym z Waszych pomysłów.
  • klip online
  • pliki do pobrania w chmurze przez 30 dni
  • filmy udostępnione na przygotowanej dla Was pamięci (pendrive)
  • licencjonowana muzyka

  • rezerwacja terminu po wpłaceniu zadatku w wysokości 1500 zł.
  • dojazd w odległości 50 km od Poznania jest zawarty w cenie podstawowej. Jeśli miejsce ślubu znajduje się w odległości dalszej niż 50 km, obowiązuje stawka 1 zł za 1 km (suma dodatkowych przejechanych kilometrów). Jeżeli miejsce ślubu znajduje się powyżej 150 km od Poznania może być niezbędny nocleg – ustalamy to indywidualnie.
  • możliwość streamingu ceremonii na żywo – koszt takiej usługi również ustalmy indywidualnie.

Highlights + Reportaż*

6500

*istnieje możliwość indywidualnego ustalenia jaka forma wideo Was interesuje